Ücretli Seo Araçları

SEO Araçları

İstanbul’da Seo projenize yeni başladıysanız ve çokta iyi değilseniz, ücretsiz araçlar sizler için yeterli olabilecektir. Fakat büyümek istiyorsanız ileri düzeyde istanbul seo çalışmaları yapacaksanız bu durumda bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Ücretli SEO araçlarını kullanmanız gerekecektir. Ücretsiz araçların yetmeyeceğini düşünüyorsanız ücretli olanları da bir tanımalısınız.

Moz Analytics

Moz Analytics, SEO’lar arasında en çok kullanılan araçlardan biridir. İçerisinde barındırdığı analiz araçları ile birçok siteye ve SEO uzmanlarına hizmet vermektedir. Moz aracı ile istanbul seo çalışmalarınızı da destekleyebilirsiniz.

Moz SEO analiz aracı ile sitenin organik arama ziyaretçilerini, anahtar kelimenin sıralamalarını, yüksek perfomans ile iniş sayfalarınızı da veya yükselişlerinizi takip edip inceyebileceğiniz bir programdır. Moz ile sosyal medya hesaplarınızı da takip edebillirsiniz. Aylık 99 Dolar ile başlayarak 599’a kadar aralarında değişmektedir.

Searchmetrics

Searchmetrics gelişmiş ayarları ile teknik olarak içerik açısından derinlemesine analiz yapabilmektedir. Ücretli olan seo aracı geniş fonksiyonu ile sınırsız hizmetler verebilmektedir. Searchmetrics kullanmayı öğrenmek ilk başlar da biraz sıkıntılı olsa da daha sonrasında alışmanıza daha kolay olacaktır. Bu yazılım ile kısa süre de ziyaretçileriniz artıcaktır.

Temel işlem ise anahtar kelimedir. Sıralama durumu, URL, site üzerinde geniş analiz yapma, rakip siteler ile karşılaştırma, içerik analizi gibi de geniş kapsamlı olarak faydası vardır. Ücreti ise aylık 69 Dolardır.

ücretli seo araçları

Majestic

Sitenin link profilini merak ediyorsanız Majestic tam olarak uygundur. Site ne kadar link almış, nereden almı, link alınan siteler nasıl siteler, hangi sayfalara linki almışsınız, bu linkler ne kadar ziyaretçi getirecek, eski olanlar, yeni olanların hepsini size gösterecek araçtır.

Genel olarak linkleri aldığınız sitenin mevcut ise kategoriler de sıralanabilen ‘’ Topics’’ fonksiyonunuza sahiptir. Linki aldığınız siteden kategori ağırlığını da görmeniz mümkündür. Majestic, ücreti ise aylık olarak 49 Dolardır.

Ahrefs

Ahrefs ile istanbul seo çalışmalarınızın link profili incelenebilir ve backlink inceleme dışında da farklı konular da ücretli araç olarak kullanabilirsiniz. Siteden verilen linkler ile ilgili bir tablo sunabilmektedir. Ayrıca ahrefs tool ile anahtar kelimede gündemin nabzını tutmayı sağlayabilirsiniz. Link verenler için rapor almanızı sağlar ve link profili anlamınızı sağlayacaktır. Aylık ödemesi 79 dolardır.

Kullanabileceğin birden fazla ücretsiz ve ücretli olarak araçlar bulunmaktadır. Kendi içlerine ayrı özellikleri bulunan araçların sizin kendinize uygun olanını seçip seo çalışmalarına başlayabilirsiniz. SEO araçlarının hepsini kullanmak zorunda değilsiniz. Seo araçları kendi aralarında özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bu zamanlarda oldukça geniş istanbul seo çalışması yapmak istiyor iseniz, ücretli veya ücretsiz olarak her ikisini de kullanmalısınız. Ücretsiz seo araçlarını kullanabilir, eksik kalan yerleri de ücretli olarak tamamlayabilirsiniz.

Site ziyaretçilerinden profillere, sosyal medya performansına kadar geniş kapsamlı araştırmalar yapılmaktadır. Site işine başladığınız zaman mutlaka seo kapsamlı olduğuna ve her şeyin iyi gittiğine emin olmalısınız. Zaman ve emek isteyen bu durum da sabırlı olmanız gerekmektedir. Başlangıçta seo çalışmalarını ücretsiz olarak başlayabilir daha sonra ilerlediğinizde eksin yönleri doldurabilmek için ücretli seo araçlarını seçebilirsiniz. Seo ile siteniz daha aktif olacak, ziyaretçi sayılarınız fazlası ile artacaktır.

Ücretli veya ücretsiz iki yöntem ile seo araçlarını kullanmaya yönelebilirsiniz. Sitenizin ziyaretçilerinin artmasını istiyorsanız sabır ve sıkı bir çalışma ile bu mümkündür.

Ücretli Seo Araçları için yorumlar kapalı

Filed under Dijital Pazarlama

Comments are closed.